Tying the Knot with an Amagami Sister

Sledovat Tying the Knot with an Amagami Sister online

★ 7.3 2024 1 Řady AnimovanýKomedie

Tying the Knot with an Amagami Sister (2024) — Animovaný, Komedie. Sledujte Tying the Knot with an Amagami Sister online na LG IPTV v 4K Ultra HD, bez stahování a bez sekání.

Přehrát trailer

O čem je Tying the Knot with an Amagami Sister?

Uryu Kamihate je středoškolský student, který se chce zapsat na lékařskou fakultu Kjótské univerzity. Poté, co se ho ujme hlavní kněz svatyně Amagami, je mu řečeno, že se musí oženit s jednou ze tří dívčích sester - Yae, Yunou nebo Asahi, aby mohl žít ve svatyni Amagami a jednoho dne ji zdědit. Kamihate bude muset v tomto příběhu plném romantiky, přátelství a zábavy jednu z dívek přetáhnout.

Nejnovější epizoda

S1 · Epizoda 24 — Tying the Knot with an Amagami Sister · 2025-03-26

Uryu and Shirahi make a choice about their future.

Žánry
Animovaný, Komedie
První vysílání
2024-10-02
Hodnocení
★ 7.3 / 10

Hlavní obsazení

  • Ryota Suzuki Uryu Kamihate (voice)
  • Sumire Uesaka Yae Amagami (voice)
  • Kaede Hondo Yuna Amagami (voice)
  • Shion Wakayama Asahi Amagami (voice)

Jak sledovat Tying the Knot with an Amagami Sister na LG IPTV

Sledovat Tying the Knot with an Amagami Sister na LG IPTV zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Tying the Knot with an Amagami Sister ve 4K na LG IPTV — prohlédněte si prémiová IPTV služba nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Tying the Knot with an Amagami Sister ještě dnes

Nečekejte na datum premiéry — LG IPTV už má Tying the Knot with an Amagami Sister a k tomu živou TV, filmy a seriály připravené ke sledování v 4K Ultra HD.

Roční · 2 zařízení

Streamujte v 4K dnes večer.

$79/rok

  • 18 000+ živých kanálů v 4K UHD
  • 130 000+ filmů a seriálů
  • Funguje na každém zařízení
  • Okamžitá aktivace
  • 30denní záruka vrácení peněz
Připojilo se 28 400+ spokojených předplatitelů
  1. 01E-mail
  2. 02Účet
  3. 03Aktivovat

Začněte za 60 sekund.

Přihlašovací údaje vám dorazí v okamžiku, kdy dokončíte registraci.