Ciao Ciao

Δείτε το Ciao Ciao online

★ 4.8 2017 83 λεπτά Δράμα

Ciao Ciao (2017) — Δράμα. Δείτε το Ciao Ciao online στο LG IPTV σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Περί τίνος είναι το Ciao Ciao;

A free and wild young woman has to come back from the big city to her village in the mountains.

Είδη
Δράμα
Κυκλοφορία
2017-02-10
Σκηνοθεσία
Song Chuan
Βαθμολογία
★ 4.8 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Liang Xueqin Ciao Ciao
  • Zhang Yu Li Wei

Πώς να δείτε το Ciao Ciao στο LG IPTV

Το να δείτε το Ciao Ciao στο LG IPTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Ciao Ciao σε 4K στο LG IPTV — δείτε premium υπηρεσία IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Ciao Ciao σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το LG IPTV έχει ήδη το Ciao Ciao καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.

Ετήσιο · 2 συσκευές

Streaming σε 4K απόψε.

$79/έτος

  • 18.000+ ζωντανά κανάλια σε 4K UHD
  • 130.000+ ταινίες & σειρές
  • Λειτουργεί σε κάθε συσκευή
  • Άμεση ενεργοποίηση
  • Εγγύηση επιστροφής χρημάτων 30 ημερών
Έχουν εγγραφεί 28.400+ ικανοποιημένοι συνδρομητές
  1. 01Email
  2. 02Λογαριασμός
  3. 03Ενεργοποίηση

Ξεκινήστε σε 60 δευτερόλεπτα.

Τα στοιχεία σύνδεσής σας φτάνουν σε εσάς τη στιγμή που τελειώσετε.