Spider-Woman

Spider-Woman megtekintése online

★ 7.6 1979 1 Évadok AnimációsKidsAction & Adventure

Spider-Woman (1979) — Animációs, Kids, Action & Adventure. Nézd a(z) Spider-Woman online a(z) LG IPTV oldalon 4K Ultra HD minőségben, letöltés és akadozás nélkül.

Miről szól a(z) Spider-Woman?

When Jessica Drew was bitten by a poisonous spider as a child, her father saved her life by injecting her with an experimental "spider serum," which also granted her superhuman powers. As an adult, Jessica works as editor of Justice Magazine but when trouble arises, Jessica slips away to change into her secret identity of Spider-Woman.

Legújabb epizód

É1 · Epizód 16 — A Deadly Dream · 1980-01-05

In the Arctic, the army retrieves a frozen spaceship, containing an alien. The alien is accidentally awoken by the soldiers, and introduces herself as Mumara. She instantly sets about to place everyone in the world into a deep sleep so that she can be sustained by their dreams. Luckily for Jessica, her spider-powers make her immune to Mumara sleep-inducing rays. However, in order to save everyone, Jessica becomes Spider-Woman and is left to enter the dream world to stop Mumara once and for all.

Műfajok
Animációs, Kids, Action & Adventure
Első adás
1979-09-22
Értékelés
★ 7.6 / 10

Főszereplők

  • Joan Van Ark Spider-Woman / Jessica Drew (voice)
  • Dick Tufeld Narrator (voice)
  • Bruce Millar Jeff Hunt (voice)
  • Bryan Scott Billy (voice)
  • Lou Krugman Chief Cooper / General / Admiral Hubbard (voice)
  • Larry Carroll Detective Miller (voice)

Hogyan nézd a(z) Spider-Woman a(z) LG IPTV oldalon

A(z) Spider-Woman megnézése a(z) LG IPTV oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Nézd Spider-Woman 4K-ban itt: LG IPTV — ismerd meg prémium IPTV szolgáltatás vagy hasonlítsd össze IPTV előfizetési csomagok.

Kezdd el nézni a(z) Spider-Woman még ma

Ne várj a bemutató dátumára — a(z) LG IPTV már kínálja a(z) Spider-Woman, valamint élő tévét, filmeket és sorozatokat 4K Ultra HD minőségben.

Éves · 2 eszköz

Streamelj 4K-ban ma este.

$79/év

  • 18 000+ élő csatorna 4K UHD minőségben
  • 130 000+ film és sorozat
  • Minden eszközön működik
  • Azonnali aktiválás
  • 30 napos pénzvisszafizetési garancia
28 400+ elégedett előfizető csatlakozott
  1. 01E-mail
  2. 02Fiók
  3. 03Aktiválás

Kezdjen el 60 másodperc alatt.

Bejelentkezési adatai a befejezés pillanatában megérkeznek Önhöz.