Solomon Kane

Tonton Solomon Kane dalam talian

★ 6.0 2009 104 min AdventureFantasyAction

Solomon Kane (2009) — Adventure, Fantasy, Action. Tonton Solomon Kane dalam talian di LG IPTV dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tentang apa Solomon Kane?

A nomadic 16th century warrior, condemned to hell for his brutal past, seeks redemption by renouncing violence, but finds some things are worth burning for as he fights to free a young Puritan woman from the grip of evil.

Genre
Adventure, Fantasy, Action
Tayangan
2009-12-23
Pengarah
MJ Bassett
Penilaian
★ 6.0 / 10

Pelakon utama

  • James Purefoy Solomon Kane
  • Pete Postlethwaite William Crowthorn
  • Alice Krige Katherine Crowthorn
  • Mackenzie Crook Father Michael
  • Max von Sydow Josiah Kane
  • Jason Flemyng Malachi

Cara menonton Solomon Kane di LG IPTV

Menonton Solomon Kane di LG IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Solomon Kane 4K di LG IPTV — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Solomon Kane hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — LG IPTV sudah ada Solomon Kane serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.

Tahunan · 2 peranti

Strim dalam 4K malam ini.

$79/thn

  • 18,000+ saluran langsung dalam 4K UHD
  • 130,000+ filem & siri
  • Berfungsi pada setiap peranti
  • Pengaktifan segera
  • Jaminan wang balik 30 hari
Disertai oleh 28,400+ pelanggan yang gembira
  1. 01E-mel
  2. 02Akaun
  3. 03Aktifkan

Mulakan dalam 60 saat.

Butiran log masuk anda akan sampai kepada anda sebaik sahaja anda selesai.