The Kid

Tonton The Kid dalam talian

★ 6.0 2019 100 min WesternDramaAction

The Kid (2019) — Western, Drama, Action. Tonton The Kid dalam talian di LG IPTV dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tonton treler

Tentang apa The Kid?

New Mexico Territory, 1880. Rio Cutler and his older sister Sara must abandon their home after an unfortunate event happens. In their desperate flee to Santa Fe, they cross paths with the infamous outlaw Billy the Kid and his gang, who are ruthlessly pursued by a posse led by Sheriff Pat Garret.

Genre
Western, Drama, Action
Tayangan
2019-03-08
Pengarah
Vincent D'Onofrio
Penilaian
★ 6.0 / 10

Pelakon utama

  • Ethan Hawke Sheriff Pat Garrett
  • Dane DeHaan Billy 'The Kid' Bonney
  • Jake Schur Rio Cutler
  • Leila George Sara Cutler
  • Adam Baldwin Bob Orlinger
  • Chris Pratt Grant Cutler

Cara menonton The Kid di LG IPTV

Menonton The Kid di LG IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton The Kid 4K di LG IPTV — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton The Kid hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — LG IPTV sudah ada The Kid serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.

Tahunan · 2 peranti

Strim dalam 4K malam ini.

$79/thn

  • 18,000+ saluran langsung dalam 4K UHD
  • 130,000+ filem & siri
  • Berfungsi pada setiap peranti
  • Pengaktifan segera
  • Jaminan wang balik 30 hari
Disertai oleh 28,400+ pelanggan yang gembira
  1. 01E-mel
  2. 02Akaun
  3. 03Aktifkan

Mulakan dalam 60 saat.

Butiran log masuk anda akan sampai kepada anda sebaik sahaja anda selesai.