The Scorpion King

Tonton The Scorpion King dalam talian

★ 5.6 2002 92 min ActionAdventureFantasy

The Scorpion King (2002) — Action, Adventure, Fantasy. Tonton The Scorpion King dalam talian di LG IPTV dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tonton treler

Tentang apa The Scorpion King?

In ancient Egypt, peasant Mathayus is hired to exact revenge on the powerful Memnon and the sorceress Cassandra, who are ready to overtake Balthazar's village. Amid betrayals, thieves, abductions and more, Mathayus strives to bring justice to his complicated world.

Genre
Action, Adventure, Fantasy
Tayangan
2002-04-18
Pengarah
Chuck Russell
Penilaian
★ 5.6 / 10

Pelakon utama

  • Dwayne Johnson Mathayus / The Scorpion King
  • Steven Brand Memnon
  • Michael Clarke Duncan Balthazar
  • Kelly Hu Cassandra
  • Bernard Hill Philos
  • Grant Heslov Arpid

Cara menonton The Scorpion King di LG IPTV

Menonton The Scorpion King di LG IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton The Scorpion King 4K di LG IPTV — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton The Scorpion King hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — LG IPTV sudah ada The Scorpion King serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.

Tahunan · 2 peranti

Strim dalam 4K malam ini.

$79/thn

  • 18,000+ saluran langsung dalam 4K UHD
  • 130,000+ filem & siri
  • Berfungsi pada setiap peranti
  • Pengaktifan segera
  • Jaminan wang balik 30 hari
Disertai oleh 28,400+ pelanggan yang gembira
  1. 01E-mel
  2. 02Akaun
  3. 03Aktifkan

Mulakan dalam 60 saat.

Butiran log masuk anda akan sampai kepada anda sebaik sahaja anda selesai.