Arjun Pandit

Arjun Pandit online kijken

★ 5.8 1999 150 min ActieMisdaadRomantiek

Arjun Pandit (1999) — Actie, Misdaad, Romantiek. Kijk Arjun Pandit online op LG IPTV in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Waar gaat Arjun Pandit over?

An unexpected betrayal transforms a meek college professor into a cold-blooded gangster who wants to marry a woman against her wishes.

Genres
Actie, Misdaad, Romantiek
Uitgebracht
1999-08-11
Regisseur
Rahul Rawail
Beoordeling
★ 5.8 / 10

Hoofdrolspelers

  • Sunny Deol Professor Arjun Dixit / Arjun Pandit
  • Juhi Chawla Mehta Nisha Chopra
  • Mukesh Rishi Ramu Kaalia
  • Ashish Vidhyarthi Haldiram
  • Saurabh Shukla Johnny
  • Veerendra Saxena Hafiz

Hoe Arjun Pandit te kijken op LG IPTV

Arjun Pandit kijken op LG IPTV kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Arjun Pandit in 4K bij LG IPTV — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Arjun Pandit kijken

Wacht niet op de releasedatum — LG IPTV heeft Arjun Pandit al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.

Jaarlijks · 2 apparaten

Stream vanavond in 4K.

$79/jaar

  • 18.000+ live kanalen in 4K UHD
  • 130.000+ films en series
  • Werkt op elk apparaat
  • Directe activering
  • 30 dagen geld-terug-garantie
Aangesloten bij 28.400+ tevreden abonnees
  1. 01E-mail
  2. 02Account
  3. 03Activeren

Begin binnen 60 seconden.

Je inloggegevens bereiken je zodra je klaar bent.