Veera Simha Reddy

Oglądaj Veera Simha Reddy online

★ 4.5 2023 172 min AkcjaDramat

Veera Simha Reddy (2023) — Akcja, Dramat. Oglądaj Veera Simha Reddy online na LG IPTV w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

O czym jest Veera Simha Reddy?

Jai Simha Reddy, a businessman in Turkey and doting son of Meenakshi falls in love with Eesha. On the verge of his marriage, Jai comes to know the secret about his father Veera Simha Reddy who comes to Turkey to settle the marriage, which is when Jai meets his father for the first time. Things take a drastic turn around when Veera's past follows him to Turkey.

Gatunki
Akcja, Dramat
Premiera
2023-01-12
Reżyseria
Gopichand Malineni
Ocena
★ 4.5 / 10

Główna obsada

  • Nandamuri Balakrishna Veera Simha Reddy / Jai Simha Reddy
  • Varalaxmi Sarathkumar Bhanumathi
  • Duniya Vijay Musali Madugu Pratap Reddy
  • Honey Rose Meenakshi
  • Lal Siddappa
  • Shruti Haasan Eesha

Jak oglądać Veera Simha Reddy na LG IPTV

Oglądanie Veera Simha Reddy na LG IPTV zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Veera Simha Reddy w 4K w LG IPTV — poznaj usługa IPTV premium lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Veera Simha Reddy już dziś

Nie czekaj na datę premiery — LG IPTV ma już Veera Simha Reddy, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.

Rocznie · 2 urządzenia

Oglądaj w 4K już dziś wieczór.

$79/rok

  • 18 000+ kanałów na żywo w 4K UHD
  • 130 000+ filmów i seriali
  • Działa na każdym urządzeniu
  • Natychmiastowa aktywacja
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Dołącz do 28 400+ zadowolonych subskrybentów
  1. 01E-mail
  2. 02Konto
  3. 03Aktywacja

Zacznij w 60 sekund.

Dane logowania trafią do Ciebie, gdy tylko skończysz.