Doc West

Vezi Doc West online

★ 6.2 2009 180 min WesternAcțiune

Doc West (2009) — Western, Acțiune. Vezi Doc West online pe LG IPTV în 4K Ultra HD, fără descărcări și fără întreruperi.

Vezi trailerul

Despre ce este Doc West?

Căutând răzbunare pentru un joc de poker eșuat, pistolarul Doc West se trezește în închisoarea orașului. Când izbucnește o luptă între locuitorii orașului, el trebuie să aleagă de care parte va fi, cu nelegiuiţii sau cu cei care respectă legea.

Genuri
Western, Acțiune
Lansare
2009-09-07
Regizor
Giulio Base
Evaluare
★ 6.2 / 10

Distribuția principală

  • Terence Hill Doc West
  • Paul Sorvino Roy Basehart
  • Boots Southerland Nathan Mitchell
  • Clare Carey Denise Stark
  • Adam Taylor Victor Baker
  • Alessio Di Clemente Garvey

Cum să vezi Doc West pe LG IPTV

Vizionarea Doc West pe LG IPTV durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi Doc West în 4K pe LG IPTV — descoperă serviciu IPTV premium sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi Doc West astăzi

Nu aștepta data lansării — LG IPTV are deja Doc West, plus TV live, filme și seriale gata de vizionat în 4K Ultra HD.

Anual · 2 dispozitive

Transmiteți în 4K în această seară.

$79/an

  • 18.000+ canale live în 4K UHD
  • 130.000+ filme și seriale
  • Funcționează pe orice dispozitiv
  • Activare instantanee
  • Garanție de returnare a banilor 30 de zile
Alăturați-se de 28.400+ abonați fericiți
  1. 01E-mail
  2. 02Cont
  3. 03Activează

Începeți în 60 de secunde.

Detaliile de autentificare ajung la dvs. imediat ce terminați.