Ali Kundilli

Ali Kundilli izle

★ 5.5 2015 Komedi

Ali Kundilli (2015) — Komedi. Ali Kundilli, LG IPTV üzerinde 4K Ultra HD kalitesinde online; indirme yok, donma yok.

Ali Kundilli konusu nedir?

Ali Kundilli karakteri, modern hayat şartlarını, sigortalı ve sabit bir iş olanağını reddeden, sürekli olarak kendi projelerini üreten ve günün birinde bi projelerinin keşfedileceğine inanan bir mucit. Kendisiyle aynı hayalleri paylaşan Vedat ile aynı mahallede yaşayan Ali, en yakın arkadaşının sisteme yenik düşmesi ve bu hayalleri terk etmesiyle birlikte yalnız kalır. Nitekim Vedat'ın sevdiği kadın ile evlenebilmesi için düzenli bir hayata, sigortalı bir işe ihtiyacı vardır.

Türler
Komedi
Vizyon
2015-02-20
Yönetmen
Bülent İşbilen
Puan
★ 5.5 / 10

Başroldekiler

  • Cem Gelinoğlu Ali Kundilli
  • Sami Aksu Vedat
  • Zeynep Aktuğ İlknur
  • Ezgi Tombul Ayşe
  • Emre Mutlu Cengo
  • Bilal Kaya Mercan

LG IPTV üzerinde Ali Kundilli nasıl izlenir

LG IPTV üzerinde Ali Kundilli izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Ali Kundilli içeriğini LG IPTV ile 4K izleyin — premium IPTV servisi inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

Ali Kundilli izlemeye bugün başlayın

Vizyon tarihini beklemeyin — LG IPTV zaten Ali Kundilli içeriğini, ayrıca canlı TV, film ve dizileri 4K Ultra HD kalitesinde sunuyor.

Yıllık · 2 cihaz

Bu gece 4K'da izleyin.

$79/yıl

  • 18.000+ canlı kanal 4K UHD kalitesinde
  • 130.000+ film ve dizi
  • Her cihazda çalışır
  • Anında etkinleştirme
  • 30 günlük para iade garantisi
28.400+ mutlu aboneye katıldı
  1. 01E-posta
  2. 02Hesap
  3. 03Etkinleştir

60 saniyede başlayın.

İşlem tamamlandığında giriş bilgileriniz anında size ulaşır.