Pashneh Tala

Pashneh Tala izle

1975 114 dk KomediDramSuç

Pashneh Tala (1975) — Komedi, Dram, Suç. Pashneh Tala, LG IPTV üzerinde 4K Ultra HD kalitesinde online; indirme yok, donma yok.

Pashneh Tala konusu nedir?

After getting to know Shirin, Mehdi helps her to get Ata, who killed her father and is trying to take over the cabaret that belongs to Shirin with fake documents, out of her way. His brother Mahmoud, who studied medicine, returns to Iran, and takes an interest in his cousin Homa, who grew up with them since she was a child. The two decide to get married. But Mehdi's mother opposes Mahmoud's marriage with the argument that her eldest son should get married first.

Türler
Komedi, Dram, Suç
Vizyon
1975-03-21
Yönetmen
Nezam Fatemi

Başroldekiler

  • Naser Malek Motiee Mehdi Pashneh Tala
  • Shoorangiz Tabatabai Shirin
  • Farrokh Sajedi Mahmoud
  • Morteza Aghili Ali Zoghi
  • Simin Ghaffari Homa
  • Hamide Kheyrabadi Mehdi's Mother

LG IPTV üzerinde Pashneh Tala nasıl izlenir

LG IPTV üzerinde Pashneh Tala izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Pashneh Tala içeriğini LG IPTV ile 4K izleyin — premium IPTV servisi inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

Pashneh Tala izlemeye bugün başlayın

Vizyon tarihini beklemeyin — LG IPTV zaten Pashneh Tala içeriğini, ayrıca canlı TV, film ve dizileri 4K Ultra HD kalitesinde sunuyor.

Yıllık · 2 cihaz

Bu gece 4K'da izleyin.

$79/yıl

  • 18.000+ canlı kanal 4K UHD kalitesinde
  • 130.000+ film ve dizi
  • Her cihazda çalışır
  • Anında etkinleştirme
  • 30 günlük para iade garantisi
28.400+ mutlu aboneye katıldı
  1. 01E-posta
  2. 02Hesap
  3. 03Etkinleştir

60 saniyede başlayın.

İşlem tamamlandığında giriş bilgileriniz anında size ulaşır.