Sarjan Hassan

Дивитися Sarjan Hassan онлайн

★ 8.0 1958 112 хв БойовикВійськовийДрама

Sarjan Hassan (1958) — Бойовик, Військовий, Драма. Дивіться Sarjan Hassan онлайн на LG IPTV у 4K Ultra HD, без завантажень і без затримок.

Про що Sarjan Hassan?

Hassan (P. Ramlee) is 10 when his father died. His mother had died when he was younger. His late father's boss feels sorry for Hassan and adopts him. However, Hassan's foster father's own child, Aziz (Jins Shamsudin) is jealous of Hassan and hates him. When both of them have fully grown up, Aziz and Buang (Salleh Kamil) always bully Hassan. At the same time, Salmah (Saadiah) has developed a crush towards Hassan, fuelling Aziz's fury. When the Second World War is approaching, the Royal Malay Regiment begins recruiting young soldiers.

Жанри
Бойовик, Військовий, Драма
Прем'єра
1958-08-27
Режисер
Lamberto V. Avellana
Рейтинг
★ 8.0 / 10

Головні ролі

  • P. Ramlee Sarjan Hassan
  • Saadiah Salmah
  • Jins Shamsudin Aziz
  • Salleh Kamil Buang
  • Capten John Gray RMR
  • Capten David Downe R.M. Captain Holiday

Як дивитися Sarjan Hassan на LG IPTV

Переглянути Sarjan Hassan на LG IPTV можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Дивіться Sarjan Hassan у 4K на LG IPTV — дізнайтеся про преміум IPTV сервіс або порівняйте тарифи IPTV.

Почніть дивитися Sarjan Hassan сьогодні

Не чекайте на дату виходу — LG IPTV вже має Sarjan Hassan, а також пряме ТВ, фільми та серіали, готові до перегляду у 4K Ultra HD.

Щорічно · 2 пристрої

Дивіться у 4K вже сьогодні ввечері.

$79/рік

  • 18 000+ прямих каналів у 4K UHD
  • 130 000+ фільмів і серіалів
  • Працює на будь-якому пристрої
  • Миттєва активація
  • 30-денна гарантія повернення коштів
Приєдналися 28 400+ задоволених підписників
  1. 01Email
  2. 02Акаунт
  3. 03Активація

Почніть за 60 секунд.

Ваші дані для входу надійдуть до вас, щойно ви завершите реєстрацію.