Sri Asih

Дивитися Sri Asih онлайн

★ 6.5 2022 134 хв БойовикПригодиФантастика

Sri Asih (2022) — Бойовик, Пригоди, Фантастика. Дивіться Sri Asih онлайн на LG IPTV у 4K Ultra HD, без завантажень і без затримок.

Дивитися трейлер

Про що Sri Asih?

Alana discover the truth about her origin: she’s not an ordinary human being. She may be the gift for humanity and become its protector as Sri Asih. Or a destruction, if she can’t control her anger.

Жанри
Бойовик, Пригоди, Фантастика
Прем'єра
2022-11-17
Режисер
Upi
Рейтинг
★ 6.5 / 10

Головні ролі

  • Pevita Pearce Alana / Sri Asih
  • Reza Rahadian Jatmiko / Roh Setan
  • Christine Hakim Eyang Mariani
  • Jefri Nichol Tangguh
  • Dimas Anggara Kala
  • Surya Saputra Prayogo Adinegara

Як дивитися Sri Asih на LG IPTV

Переглянути Sri Asih на LG IPTV можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Дивіться Sri Asih у 4K на LG IPTV — дізнайтеся про преміум IPTV сервіс або порівняйте тарифи IPTV.

Почніть дивитися Sri Asih сьогодні

Не чекайте на дату виходу — LG IPTV вже має Sri Asih, а також пряме ТВ, фільми та серіали, готові до перегляду у 4K Ultra HD.

Щорічно · 2 пристрої

Дивіться у 4K вже сьогодні ввечері.

$79/рік

  • 18 000+ прямих каналів у 4K UHD
  • 130 000+ фільмів і серіалів
  • Працює на будь-якому пристрої
  • Миттєва активація
  • 30-денна гарантія повернення коштів
Приєдналися 28 400+ задоволених підписників
  1. 01Email
  2. 02Акаунт
  3. 03Активація

Почніть за 60 секунд.

Ваші дані для входу надійдуть до вас, щойно ви завершите реєстрацію.